• Odgrzybianie ● Napełnianie ● Serwis
  • Regeneracja kompresorów
  • Serwis klimatyzacji samochodowej
  • Bezpośredni dystrybutor części do klimatyzacji samochodowych
  • Chłodnictwo samochodowe
  • Ogrzewanie postojowe

789-351-147 ; 794-650-100

iglocar01@wp.pl

NAPRAWA I MONTAŻ WEBASTO
Klimatyzacja i ogrzewanie postojowe

Ogrzewając silnik i wnętrze auta przed startem w czasie mrozu, oszczędzasz i samochód, i siebie. Montaż systemu Webasto to komfort, który każdy doceni. Ogrzewanie postojowe przydaje się przede wszystkim w czasie silnego mrozu, ale nawet używając go zaledwie 20-30 razy w ciągu roku, można poczuć, jaki to komfort. Kompleksowa obsługa ogrzewań postojowych, zarówno powietrznych jak i wodnych dla każdego rodzaju pojazdów.

Slider

Naprawa i montaż Webasto

Ogrzewanie spalinowe podnosi temperaturę silnika, podgrzewając płyn chłodniczy. Jednocześnie do kabiny auta wtłaczane jest ciepłe powietrze. Dzięki temu nie trzeba skrobać szyb, temperatura w kabinie jest bardziej przyjazna od samego startu, a silnik mniej się zużywa, gdy nie startuje zmrożony do np. -20ºC.

W naszym warsztacie montujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od wiodących producentów systemów takich jak: Webasto, Eberspächer. Aby dokonać montażu lub naprawy takiego urządzenia prosimy o kontakt z nami i ustalenia terminu wizyty w naszym warsztacie abyśmy mogli wykonać usługę sprawnie i zaoszczędzić Państwu waszego cennego czasu.

Ogrzewania spalinowe suche i mokre.

System Webasto to piecyki zasilane paliwem z baku auta. „Suche” grzeją gorącym powietrzem (jak domowa farelka), tyle że zasilane są nie prądem, lecz paliwem. Ich montaż przeprowadza się np. w kabinach ciężarówek. Ogrzewanie „mokre” podgrzewa płyn chłodniczy i wymusza jego krążenie w układzie, a za pomocą dość skomplikowanego (szczególnie w przypadku klimatyzacji automatycznych) sterownika uruchamia nawiewy samochodu. Jak łatwo się domyślić, korzysta też z akumulatora auta.
Koszt eksploatacji:

Jeden cykl ogrzewania samochodu osobowego w zimowy poranek kosztuje około złotówkę. (Koszt orientacyjny przyjęty dla paliwa w cenie 5,00 PLN za litr, przy 20-30 minutowym okresie ogrzewania.)

Warto zwrócić uwagę na fakt, że koszt eksploatacji częściowo się zwraca, ponieważ oszczędzamy na paliwie, którego większą ilość potrzebowałby nienagrzany silnik.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres usług w dziedzinie niezależnego ogrzewania samochodowego takich jak:

– montaż Webasto i ogrzewania postojowego – wodnego i powietrznego – w samochodach osobowych, dostawczych, w pojazdach specjalnych i w maszynach rolniczych,
– naprawa Webasto i niezależnego ogrzewania postojowego,
– naprawa fabrycznie wbudowanego ogrzewania postojowego – wodnego i powietrznego,
– naprawa tradycyjnych, fabrycznie wbudowanych systemów ogrzewania.

MASZ PYTANIE ? ZADZWOŃ
TEL: 789-351-147;
794-650-100

MASZ PYTANIE ? ZADZWOŃ TEL: 789-351-147; 794-650-100

iglocar.radom.pl

Copyright 2011 - 2018 dla Iglocar